Jūs esate čia
Pradinis > Kalėdinės dovanos moterims > Penkios populiariausios Kalėdinės dovanos

Penkios populiariausios Kalėdinės dovanos

Kalėdų proga galima padovanoti pačių netikėčiausių dovanų. Po Kalėdų egle galima padėti neįprastų valgomų ir nevalgomų daiktų, daiktų su netikėta paskirtimi ar itin išskirtiniu dizainu. Trumpai tariant, galima padovanoti kad ir dramblį. Vis dėlto dažniausiai žmonės linkę dovanoti tradicines dovanas ir eksperimentuoja nenoriai. Įvairiose valstybėse skirtingu laikotarpiu nusistovi vis kitokie dovanų pirkimo įpročiai. Pavyzdžiui, remiantis kelių metų populiariausių dovanų statistika JAV top penketukas būtų daugmaž toks: 1. atvirukai; 2. rūbai; 3. pinigai; 4. elektronika; 5. kosmetika. Tuo tarpu Lietuvos perkamiausių dovanų penketukas atrodo taip: 1. elektronika; 2. kosmetika; 3. pinigai; 4. maisto produktai; 5. atvirukai.

Taigi apibendrinant skirtingų valstybių įpročius galima būtų pristatyti universalų populiariausių Kalėdų dovanų penketuką:

  1. Elektronika. Šios srities dovanos populiarios dėl to, jog kasmet sukuriama kažkas naujo ir Kalėdos tampa puikia proga išpildyti kitų svajones. Beje, šiuolaikinis žmogus tiesiog nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be įvairių įrenginių. Lietuvoje ypač madinga dovanoti išmaniuosius telefonus. Kaskart pasirodžius naujam modeliui, pastebimas didelis susidomėjimas naujove. Dar bent kelis metus į priekį tai tikriausiai bus Kalėdinė dovana Nr.1 Lietuvoje.
  2. Drabužiai, kosmetika ir parfumerija. Grožio prekės nenusileidžia kitoms savo populiarumu dėl labai prastos priežasties – visi norime būti gražūs. Įdomu tai, jog vis dažniau tokios dovanos dovanojamos ir vyrams. Dovanoti kokybišką aprangą ar kosmetiką verta dėl to, kad paprastai įsigyti kokybiškų daiktų daugeliui gali būti per brangu, tai nėra pirmo būtinumo prekė. Taigi tokia dovana tampa išties vertinga ir geidžiama.
  3. Atvirukai. Nors iš pirmo žvilgsnio keista, jog toks niekutis patenka į populiariausių dovanų sąrašą, vis dėlto tai yra kalėdinis atributas. Dažnai atvirukai dovanojami tuomet, kai reikia pasveikinti didelį skaičių žmonių, o pirkti dovanas visiems per brangu. Taip pat tai puikus būdas pasveikinti toli gyvenančius draugus. Šventiniu laikotarpiu Lietuvos paštas persiunčia šimtus tonų kalėdinio pašto, kurio didžiąją dalį sudaro atvirukai.
  4. Pinigai. Kalėdų proga dovanoti pinigus – lengvas sprendimas. Dažnai nutinka, kad dovanodami konkrečius daiktus neįtinkame artimiesiems arba net nemaloniai juos nuviliame. Geriausias apsidraudimas – dovanoti pinigus. Jei norisi, kad dovana nepasirodytų pernelyg tiesmuka, galima dovanoti dovanų čekį, skirtą apsipirkti konkrečioje parduotuvėje. Dovanų čekius turi vis daugiau parduotuvių.
  5. Maistas. Kalėdos bet kokiu atveju yra smaguriavimo šventė, tad nenuostabu, kad dažnai pasirenkama dovanoti maisto produktus. Dažniausiai dovanojami specialiai Kalėdoms pagaminti saldumynai, kartais dovanojami prabangesni, nekasdieniai produktai, kuriais norima pradžiuginti gurmanus bei smaližius.

Kartais tiesiog pristingame fantazijos, kuomet reikia greitai išrinkti daug dovanų artimiesiems ir nesinori jų nuvilti. Saugiausias ir paprasčiausias sprendimas – dovanoti tai, kas populiariausia. Juk statistika, nors ir pateikia tik itin apibendrintas išvadas, remiasi tikrais pavyzdžiais.

Parašykite komentarą

Top