Jūs esate čia
Pradinis > Kalėdinės dovanos moterims > Originalios kalėdinės dovanos

Originalios kalėdinės dovanos

Šventiniu laikotarpiu, kuomet reikia nupirkti kalną dovanų, kiekvienas iš mūsų turi tapti visažiniu supermenu. Visažiniu, kadangi reikia gerai žinoti, ką verta dovanoti tėčiui, sesei ar geriausiam draugui. Supermenu, nes net tiksliai žinant, ką dovanosime, dažniausiai tenka šias dovanas kažkokiu būdu surasti per gan trumpą laiko tarpą. Kad bent pirmoji užduoties dalis būtų kiek lengvesnė, siūlome keletą originalių bei praktiškų kalėdinių dovanų idėjų.

Ką dovanoti mamai

Po Kalėdų egle mamoms turėtų patikti rasti kažką išties praktiško. Todėl joms verta dovanoti tokius daiktus kaip virtuvinės prijuostės, jaukios pagalvėlės ar mielos interjero detalės. Jei norisi nustebinti mamą kažkuo originalesniu, galima dovanoti neįprastus indus arba marškinėlius su įdomiu užrašu.

Kalėdinės dovanos tėčiui

Ar pastebėjote su kokia rimta veido išraiška dažniausiai išpakuoja dovanas tėčiai? Taip yra todėl, kad jie vertina gerus daiktus ir žino, ko nori. Tėčiui tiktų padovanoti įdomų aksesuarą automobiliui ar kokybiškas kojines. Taip pat galima padovanoti netikėtą puodelį, o jei tėtis itin mėgsta alų – bokalą arba alaus šalmą.

Įdomios dovanos porai

Kuomet reikia dvigubos dovanos porai, galima dovanoti šmaikščias dovanas, pavyzdžiui kiaulių taupyklių rinkinį, puodelių komplektą, arba nupirkti praktišką dovaną –  hamaką dviems, rankšluosčių komplektą ar panašiai. Taip pat gan originali idėja – dovanoti panašių marškinėlių porą. Marškinėlius gali sieti bendra spalva ar simbolika.

Ką dovanoti vaikui per Kalėdas

Vaikams kalėdinės dovanos ypač svarbios, šios šventės jie laukia su dideliu nekantrumu. Todėl mažuosius norisi pradžiuginti linksmomis ir įdomiomis dovanomis. Daugeliui vaikų turėtų patikti sienos lipdukas skirtas piešti kreidelėmis arba linksmos šildyklės, vyresniems vaikams galėtų tikti sudoku rubiko kubikas ar koks kitas įdomus žaidimas. Verta pasidomėti vaikų mėgstamais filmukų personažais. Dovanos su jų pamėgtais herojais -pačios geidžiamiausios.

Kalėdinės dovanos vyrui

Daugelis šiuolaikiškų vyrų apsidžiaugs per Kalėdas gavę įdomų išmanų prietaisą: žingsniamatį, telefoną ar kokybišką laikrodį. Taip pat galima dovanoti originalius apatinius, kojines, o mėgstamtiems aktyvų laisvalaikį tiks dovanoti kamuolį arba tokius žaidimus kaip suktukas ar skraidanti lėkštė.

Ką dovanoti moteriai

Moterys mėgsta gražius daiktus bei vertina praktiškas dovanas. Savo žmoną, mamą ar seserį galite pradžiuginti įdomiais virtuvės reikmenimis, pavyzdžiui kavos dekoravimo rinkiniu, formelėmis kepiniams arba ledukams. Mažai tikėtina, jog prašausite pro šalį, jei moteriai padovanosite fotorėmelį su įsimintinom akimirkom, gražią vazą ar stilingą raktų pakabuką.

Norint padovanoti originalią kalėdinę dovaną, reikėtų atkreipti dėmesį, jog ne visuomet originalu tai, kas visai nematyta ar net šokiruoja. Kartais itin tradicinis daiktas gali tapti gan originalia dovana. O kartais gali užtekti vien originalaus įpakavimo. Net ir pats kalėdinių dovanų dalinimosi vakaras gali būti originalus. Dovanos gali būti išslapstytos netikėtose vietose arba jas gali dalinti linksmas Kalėdų personažas.

Parašykite komentarą

Top