Jūs esate čia
Pradinis > Kalėdinės dovanos vyrams > Originalios dovanos vyrui

Originalios dovanos vyrui

Norint padovanoti vyrui kažką išties originalaus, tenka gerokai pasukti galvą. Kad ši užduotis netaptų bereikalingu galvos skausmu, verta prisiminti universalų dėsnį: originalu tai, kas netikėta. Jei reikia nudžiuginti vyrą kažkuo išskirtiniu, tereikia surasti daiktą, kuris būtų gan paprastas, bet kartu ir nekasdieniškas. Pagal jumoru tapusią tautosaką, veikiausiai originaliausia būtų vyrui padovanoti meilužę, tačiau yra ir kitų mažiau kardinalių, bet ne prastesnių idėjų.

Originalios dovanų vyrui idėjos:

  • Tradiciniai daiktai, tik pritaikyti vyrams. Kiekvienam patinka gauti dovaną, kuri pritaikyta būtent jo poreikiams bei įpročiams. Alaus šalmas, prijuostė skirta kepti kepsniams, šukos barzdai šukuoti – visa tai dovanos, kurios paglostytų kiekvieno vyro savimeilę. Kartais galima parinkti ir tradicinius daiktus, tokiu atveju reikia atsižvelgti į spalvas ar daikto dizainą, kuris labiau tiktų būtent vyrui.
  • Marškinėliai, apatinis trikotažas su originaliais užrašais. Tai puiki dovana vyrui, norinčiam išsiskirti iš minios. Šmaikštus užrašas ar paveikslėlis ant rūbų gali pakelti nuotaiką ne tik jo savininkui, bet ir aplinkiniams. Be to, tai gera erdvė vyro saviraiškai. Simboliai ar piešinėliai gali informuoti apie žmogaus charakterį dar prieš užkalbinant jį. O originalūs užrašai ant apatinio trikotažo įneš šiek tiek netikėtumo į intymų gyvenimą.
  • Įprasti daiktai, bet patobulinti. Modernus gyvenimas diktuoja savo taisykles. Kasdienėse situacijose turime būti vis išmanesni. Todėl originalių dovanų sąraše pelnytai atsiduria įprasti daiktai turintys papildomas funkcijas. Telefonas, kuriame integruotas kišeninis peiliukas ar atsuktuvas, išmanioji golfo lazda, blenderis su USB jungtimi ar panašiai. Tokią dovaną gavęs vyras tikrai nustebs, stebėsis ir aplinkiniai.
  • Daiktai su netikėta paskirtim. Visada įdomu gauti dovanų daiktą, apie kurio egzistavimą nė nenumanei. Tokie daiktai galbūt nėra patys praktiškiausi, tačiau taip pat nustebins dovanų gavėją. Žurnalinis staliukas su užraktu, skirtas vyriškiems žurnalams saugoti, ar mini šaltkrepšis vienai alaus skardinei – tai tik maža dalis tos įvairovės, kurią sukūrė dovanų gamintojai, siekdami nustebinti vyrus.
  • Vaikystės svajonės. Kiekvienas vyras būdamas mažu berniuku svajojo apie konkrečius daiktus: radijo bangomis valdomą lėktuvėlį, šaunų lanką su atrėlėmis ar gitarą. Įdomiausia, kad suaugę vyrai dažniausiai išlaiko tas pačias svajones. Gal jų taip nebesureikšmina, tačiau paėmus į rankas daiktą, apie kurį svajota vaikystėj, kiekvienam sublizga akys. Todėl dovanoti vyrui vaikyste kvepiančias dovanas – gan originali idėja. Tinka dovanoti automobilių modelių kolekciją, kuri puikuosis ant židinio, arba kokybišką stalo žaidimą, kuris pasitarnaus jaukiems šeimyniniams vakarams.

Taigi, idėjų daugybė, tereikia nepamesti galvos ir protingai jomis pasinaudoti. Ir, žinoma, nepamiršti, jog viena dovana gali tikti vienam vyrui, tačiau visai netikti kitam.

Parašykite komentarą

Top