Jūs esate čia
Pradinis > Kalėdinės dovanos vyrams > Kalėdinės dovanos vyrams

Kalėdinės dovanos vyrams

„Ko Jis norėtų Kalėdoms?“ – klausimas, iškylantis per kiekvienas šventes. Klausimas, į kurį atsakymą surasti ne visuomet lengva, tačiau įmanoma, ypač jei į pagalbą pasikviečiamas išradingumas. Paprastai vyrai nelinkę rodyti emocijų, tad išpakavę Kalėdinę dovaną netrykšta džiaugsmu arba neparodo nusivylimo. Tai ypač apsunkina dovanos išrinkimą vyriškos giminės atstovams. Žinoma, geriausias sprendimas – prakalbinti santūriuosius vyrus ir sužinoti, apie ką jie svajoja ir ko nori. O prakalbinti jie tikriausiai patvirtins, kad nori praktiškų, kokybiškų daiktų, kurie pasitarnautų jų laisvalaikio pomėgiams.

Keletas idėjų, ką tiktų dovanoti vyrams per Kalėdas:

  • Reikmenis automobiliui. Automobilis vyro pasaulyje dažnai yra tarsi neatskiriamas bičiulis, kuriuo rūpinamasi ir džiaugiamasi kasdien. Turbūt kiekvienas vyras būtų patenkintas gavęs dovanų kuponą apsipirkimui kokybiškų auto prekių parduotuvėje. Su tokia dovana lengvai išsisuksite iš padėties, ypač jei apie automobilius nieko nenusimanote. Žinoma, galima dovanoti kažką konkretaus: patogų automobilio sėdynės užvalkalą ar valymo priemones, kurios pravers kasdienėje automobilio priežiūroje.
  • Kokybiškus higienos reikmenis. Vyrai prie veidrodžio praleidžia bent perpus mažiau laiko nei moterys, tačiau tai dar nereiškia, kad jie nevertina gerų kosmetikos bei higienos reikmenų. Kremai, putos po skutimosi, priemonės plaukams – tinka viskas. Svarbiausia, žinoti, ką jis mėgsta, bei ko visai nenaudoja.
  • Kolekcines vertybes. Dažnai vyrai turi aistringą pomėgi ką nors kolekcionuoti. Vieni kolekcionuoja įdomius vyno butelius, kiti – bokalus alui, senovines monetas ar panašiai. Norint išrinkti tinkamą dovaną vyro kolekcijai reikia gerai žinoti, kokius eksponatus jis jau turi. Surasti tinkamą dovaną gali būti nelengva, galbūt teks panaršyti internete ar net pasikonsultuoti su žinovais, kol atsiras tinkama dovana. Bet jei tokia atsiras, tikrai pakels šventinę vyro nuotaiką.
  • Knygas. Vyrams, mėgstantiems skaityti, tiktų įdomi grožinė knyga. Jei nėra idėjų, koks autorius ar žanras galėtų patikti dovanos gavėjui, galima vadovautis naujausiomis literatūros premijomis. Prestižinėmis premijomis apdovanojami jei ne visada įdomiai rašantys, tai bent jau išskirtiniai autoriai. Jei vyras ne iš tų, kurie įsitraukia į fantazijų pasaulį, galima dovanoti praktinių patarimų knygas apie verslą, medžioklę ar kitą jį dominančią sritį.
  • Kalėdų senelio kostiumą. Jei norisi originalios ir šventinės dovanos, galima padovanoti vyrui Kalėdų senelio kostiumą. Juk būtent vyrai šeimoje dažniausiai imasi Kalėdų senelio vaidmens. O koks Kalėdų senelis be gero kostiumo? Beje, prie kostiumo reikia ir derančių batų bei geros dirbtinės barzdos.

Dideliu galvos skausmu neretai tampa dovanos mažiesiems vyrams. Paprasčiausias sprendimas – dovanoti tai, dėl ko tokiame amžiuje jie tiesiog pamišę. Tai greičiausiai galėtų būti superherojų atributai: kostiumai, ginklai arba daiktai, papuošti paveikslėliais su  mėgstamais superherojais. Berniukams taip pat tiktų įdomūs, lavinantys žaidimai bei žaislai. O jeigu mažasis vyras dar neturi išmaniojo telefono, turbūt nebereikia nei sakyti, ką jis norėtų gauti dovanų iš Kalėdų senelio.

Parašykite komentarą

Top