Jūs esate čia
Pradinis > Kalėdinės dovanos vyrams > Ką verta dovanoti vyrams

Ką verta dovanoti vyrams

Niekas nepaneigs, kad išrinkti žmogui dovaną – sunki užduotis. O išrinkti dovaną vyrui – tai tarsi mįslė kvadratu. Tačiau pasitelkus šiek tiek fantazijos bei polėkio galima išrinkti įdomią ir praktišką dovaną net ir vyriškos giminės atstovui.

Renkant dovaną vyrui pirmiausia pravartu atsižvelgti į elementarų dovanojimo etiketą. Čia svarbu, kas yra dovanos gavėjas: brolis, senelis, kolega ar antroji pusė. Nors renkant dovanas vyrams dažnai vadovaujamasi stereotipu, jog jie yra nereiklūs, jiems tiks bet kokia dovana, vis dėlto toks sprendimas – nedovanotina klaida. Prieš perkant dovaną reikėtų nepamiršti, jog seneliui ne visada tinka dovanoti dovanas pabrėžiančias jo solidų amžių, broliui nelabai tiktų įteikti intymią dovanėlę, o kolegai – pernelyg šeimynišką. Žinoma, visada pravartu atsižvelgti į konkretaus žmogaus charakterį bei pomėgius. Truputis etiketo žinių, lašelis originalumo, ir dovaną tikrai surasite. O kad potencialių dovanų pasaulyje nepamestumėte kelio, jums galbūt pravers šis dovanų vyrams penketukas.

Ką padovanoti vyrui:

  1. Kojines. Skamba paradoksaliai, tačiau ilgą laiką pašiepiama tradicija dovanoti vyrams kojines, galiausiai priblėso. Šiandien dovanoti kojines vėl originalu. Juk tai bene praktiškiausias daiktas vyro spintoje. Beje, šiandien vyriškų kojinių pasiūla be galo didelė, todėl galima išrinkti vyrui tiek kokybiškas, tiek šmaikščias kojines. Taip pat galima sukomplektuoti kojinių rinkinį, skirtą įvairiems gyvenimo atvejams. Kojinės žvejybai, kojinės sportui, kojinės darbui… ir taip iki begalybės.
  1. Kokybišką įrangą. Jei moterys viską labiau linkusios vertinti išoriškai, tai vyrai dažniau pasižymi polinkiu vertinti kokybę. Jiems ne tik svarbu, kad daiktas gerai atrodytų, jis turi sklandžiai veikti. Tad dovanoti vyrui kokybišką meškerę, patikimos firmos laikrodį ar kompiuterį – šūvis ne pro šalį.
  1. Svajonės suvenyrą. Vyrai beveik visada turi išsikėlę sau konkrečių tikslų, jiems būdingas ambicingumas. Dažnas svajoja apie konkretų automobilį, nori pastatyti namą ar sukurti verslą. Vyrui galima padovanoti suvenyrą, simbolizuojantį jo svajonę. Raktų pakabuką su norimo automobilio markės simboliu, knygą apie olimpinius čempionus ar panašiai. Tokia dovana neturėtų įžeisti vyro, greičiau paskatinti jį toliau siekti savo tikslo.
  1. Dovaną-užuominą. Kartais ne tiek svarbi materialinė dovanos vertė, kiek jos idėja. Vyrui, o ypač antrajai pusei, puikiai tinka davonoti dovanas-užuominas. Tik nereikėtų persistengti. Nereikėtų dovanoti guminių pirštinių kaip priekaišto, kad vyras nemėgsta plauti indų, ar treniruoklio pilvo presui kaip užuominos apie apvalėjantį pilvuką. Svarbu išlaikyti subtilumą ir pasitikėti vyro intuicija. Čia puikiai tinka ir erotinės dovanos, kadangi seksualines užuominas vyrai turėtų suprasti lengvai.
  1. Praktišką niekutį. Žiebtuvėlis, piniginė, užrašinė, kišeninis peilis – juk visa tai vyro ginklai, lydintys jį kasdienybėje. Nors ir skamba nuobodžiai, tačiau tai išties praktiški daiktai, kurie vėliau nesimėtys nenaudojami. Pasitelkus kokybę, stilių bei, esant reikalui, ir jumorą, galima išrinkti išties įspūdingą dovaną, net jei tai būtų paprasčiausias žiebtuvėlis.

Parašykite komentarą

Top