Jūs esate čia
Pradinis > Kalėdinės dovanos moterims > Dovanos internetu: patogu, greita ir jokių papildomų rūpesčių

Dovanos internetu: patogu, greita ir jokių papildomų rūpesčių

Kalėdos, gimtadienis ar kita svarbi šventė paįvairina mūsų pilką kasdienybę, tačiau kartu užkrauna naujų rūpesčių: ką apsirengti, ką dovanoti, kur švęsti. Itin dideliu rūpesčiu dažnai tampa būtent dovanos. Užduotis išrinkti kitam daiktą, kuris patiktų ir būtų naudingas, gan rimtas iššūkis. Laimei, šiais laikais situaciją palengvina prekyba internetu. Tik keli paspaudimai ir reikalinga dovana keliauja tiesiai į namus. O sutaupytą laiką galima skirti poilsiui ar pramogoms. Jeigu sunku tuo patikėti ir vis dar norisi leistis į tradicinę dovanų ieškojimo ekspediciją po parduotuves, galbūt įtikins šie argumentai.

Kodėl  verta pirkti dovanas internetu:

  • Didelė įvairovė. Internetinė prekyba sparčiai plečiasi, tad galima įsigyti vis įvairesnių prekių: nuo įvairiausių maisto produktų iki statybinių prekių, nuo papuošalų bei drabužių iki itin specifiškos technikos. Taigi ieškodami dovanų internete galite išrinkti unikalią dovaną, kurios nepavyktų nupirkti įprastoje parduotuvėje, ir taip nustebinti dovanos gavėją.
  • Nereikia išeiti iš namų. Kitas didelis dovanų pirkimo internetu pliusas – dovaną įsigysite neiškėlę kojos iš namų. Net ir mėgstantiems sukiotis po parduotuves, dovanos paieškos atima daug laiko ir kantrybės. Neretai tenka laukti eilėse ar verstis per galvą dėl trumpo parduotuvės darbo laiko. Tuo tarpu internetu užsisakyti dovanas galima bet kuriuo paros metu patogiai sėdint namuose.
  • Išrinksite tinkamiausią dovaną. Nuėjus į parduotuvę dažnai susisuka galva ir grįžtame nupirkę visai ne tai, ką planavome. Susigundome pasiūlyta akcija arba patikime pardavėjo gražbylyste. Ieškodami dovanų internete išvengiame pašalinių dirgiklių. Patys ieškome konkrečių daiktų įvesdami juos į paieškos laukelį ar naršome po konkrečias prekių kategorijas. Kai žinome, ko ieškome, ir niekas netrukdo, dovaną rasti lengviau.
  • Sužinosite atsiliepimus. Prieš perkant dovaną internetu galima paskaityti kitų pirkėjų atsiliepimus apie konkrečią prekę: kaip ilgai ji tarnavo, ar patiko, jei tai buvo dovana. Taip išvengsite nekokybiškų daiktų įsigyjimo. Jei atsiliepimų apie prekę nėra, galima paskaityti atsiliepimus apie pačią elektroninę parduotuvę. Užėjus į įprastą parduotuvę, tenka pasitikėti tik akimis.
  • Sutaupysite laiko. Paprastai elektroninės parduotuvės pristato prekes per kelias valandas, dienas arba per savaitę. Net jei prekė atkeliauja tik po savaitės, jūs vis vien sutaupote laiko. Kadangi paprastai praeina nemažai laiko vien kol išsiruošame ieškoti dovanos. O ir išsiruošus ne visada pavyksta dovaną nupirkti iš pirmo karto. Kad ir kokios sėkmingos paieškos bebūtų, perkant dovaną internetu nereikės važiuoti iki parduotuvės ir atgal, šį laiką galima skirti prasmingesnei veiklai.
  • Sutaupysite pinigų. Elektroninė prekyba dažnai reikalauja mažiau resursų nei įprasta parduotuvė, todėl prekybininkai gali sau leisti parduoti prekes pigiau. O pirkti pigiau – visad maloniau.

Parašykite komentarą

Top